Mąkoszyce 142, 63-507 Kobyla Góra

tel. biuro, zamówienia   62 332 66 55, 881 784 914

tel. zaopatrzenie 721 666 835

e-mail: biuro@kulkasilikonowa.pl

www.kulkasilikonowa.pl

 

 

O nas

Kim jesteśmy ?

Firma S line to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe w przemyśle włókienniczym.
Zajmujemy się produkcją wypełnień poliestrowych i poliuretanowych oraz sprzedażą włóknin meblowych i silikonowych. Stawiamy na rozwój, wdrożenie innowacyjnych rozwiązań i inwestycję w firmę. Długoletnie doświadczenie w branży tapicerskiej, znajomość rynku oraz współpraca z najlepszymi dostawcami i partnerami handlowymi gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Potwierdzają to posiadane przez nas certyfikaty i atesty oraz zadowolenie klientów.

Nasza oferta skierowana jest do dużych, średnich i małych przedsiębiorstw jak również do klientów indywidualnych. Współpracujemy z producentami mebli tapicerowanych, producentami poduszek i pościeli, szwalniami, producentami zabawek, producentami legowisk dla zwierząt, hurtowniami tapicerskimi oraz sklepami włókienniczymi i pasmanteryjnymi.
Warunki współpracy ustalane są indywidualnie, w oparciu o szereg aspektów uwzględniających potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Przygotowana oferta handlowa zawiera wszystkie informacje dotyczące współpracy. W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy dyspozycyjni w kontakcie bezpośrednim, telefonicznym i mailowym.

Zakupiony towar dostarczamy w terminie dogodnym dla klienta, własnym transportem na terenie Polski. Gwarantujemy rzetelną i długoterminową współpracę opartą na trwałych relacjach z klientem.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo kulkę silikonową w trzech rodzajach: oryginał (I gatunek), regenerat i trudnopalną, włókniny wysokopuszyste meblowe i silikonowe, granulat pianki i frytkę z pianki, oraz pierzę i mieszanki.

Zachęcamy do kontaktu celem nawiązania współpracy.

Previous post Sanwil Polska Sp. z o.o.
Next post Sili Piotr Lubiński Biuro Handlowe